Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Yüz Gençleştirme Yöntemleri

CİLT GENÇLEŞTİRME YÖNTEMLERİ

Yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte oluşan çizgiler, sarkmalar, kırışıklıklar ve çökme gibi kusurların giderilmesi için pek çok yöntem vardır. İlerleyen teknolojinin de etkisiyle birlikte ağrısız, acısız tedavilerle yüz yapısını yeniden gençleştirmek, kırışıklıklardan kurtulmak ve cilde hacim kazandırmak artık çok daha kolay.

Özellikle cildine, güzelliğine düşkün ve ameliyat yerine bir gençleştirme yöntemi isteyen, aynı zamanda da doğal görünmeyi hedefleyen kadınların bu yazımızda tercih edebileceği çok çeşitli gençleştirme yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar;

BOTOKS UYGULAMASI

Ciltteki kırışıklıkları gizleyen, yeni kırışıklıkların oluşumunu engelleyen botoks uygulaması, kırışıklıklara sebep olan kasları dondurarak göz ve ağız çevresini ve alındaki ince çizgilerin ortaya çıkmasını engellemektedir. Tedaviden sonraki 10 gün içerisinde uygulama sonuç vermeye başlar. Bu uygulama yaklaşık 6 ay boyunca etkisini göstermektedir.

DOLGU UYGULAMASI

Dolgu uygulaması zaman içerisinde cilt altındaki azalan dokuların tekrar yerine konması için uygulanan bir işlemdir. En önemli maddelerden bir tanesi destek doku olarak görev yapan kollajen ve yüksek su tutma özelliği ile cildin nemli kalmasını sağlayan hyalüronik asittir. Zaman içerisinde bu destek maddelerinin azalmasıyla birlikte sarkmalar, çökmeler, kırışıklıklar meydana gelir ve bu problemlerin giderilmesi için içeriğinde hyalüronik asit ürünleri bulunan dolgu yöntemi kullanılır. Böylece cilt sarkmaları ve kırışıklıkları giderilirken, dolgu maddelerinin cildin nemlenmesini artırması sebebiyle cilt gençleşmesine ve cilt kalitesinin artmasını sağlar. Kalıcılığı cilt yapısına bağlı olarak 6 ile 12 ay arası değişmektedir.

YÜZ MEZOTERAPİSİ

Cilt kalitesini arttırmak için yüze mezoterapi yani mezolifting uygulaması yapılır. Yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde kullanılan, cilt altına enjekte edilen maddeler sonucu cilde yeni bir dolgunluk kazandıran ve yeniden cildi yapılandıran bir işlemdir. Henüz cildinizde kırışıklık, sarkma ve yaşlanma belirtileri olmasa da  düzenli mezolift uygulaması yaptırarak cildinizin daha parlak, sağlıklı ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

LAZER UYGULAMASI

Lazer uygulaması ciltteki kollajeni artırarak, yumuşak cilt dokusunu sıkılaştırmak, cildi yenilemek, göz çevresinde oluşan kırışıklıkları gidermek, yaşlılığa bağlı lekeleri, hamilelik ve güneş lekelerini gidermek, yenilemek ve cildi gençleştirmek için kullanılmaktadır. Seanslar cilt tipine bağlı olarak 3 ile 6 seans arası değişmektedir. İşlem yapıldıktan sonra cildinizdeki yenilenmeyi 1 ayın sonunda görmeniz mümkün.

Sizde kırışıklıklarınızdan, cilt lekelerinizden, sarkmalarınızdan, cildinizdeki çöküntülerden şikayetçiyseniz bu uygulamalar hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by