Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Koltuk Altı Kararması Nasıl Giderilir

Koltuk Altı Kararması Nasıl Giderilir

Öncelikle yazın gelmesiyle birlikte giyilen koltuk altını açıkta bırakan genelde ince kıyafetler bazılarımız için moral bozucu hal alabilir. Zira dikkat çeken koltukaltı kararmaları özgüveni baltalayan sorunlardan başında gelir. İşte evde hazırlayabileceğiniz pratik çözüm önerileri. Ayrıca terleme sorunu olanlar koltuk altı botoks uygulaması yapılabilir.

Karbonat

Mutfaktaki yemeklerde kullanımının yanı sıra güzellik önerileri reçetelerinde de sık sık karışımıza çıkan karbonat cilt renginin açılmasına da büyük oranda yardımcı olur. Bunu su ile karıştırıp elde edilen yoğun macunu koltuk altımıza düzenli olarak uygulayın ve durulayın.

Limon

Çok faydalı olan limon, cilt kararmalarında akla ilk gelen etkili çözümlerden biridir. Ayrıca cildinizi temizler ve aydınlatır. Kalın bir dilim limonu koltuk altınıza sürüp durulayın. Limon özeliğinden kaynaklanan cildi kurutacağından bu işlemden sonra mutlaka biraz nemlendirici kullanın.

Sandal ağacı

İyi bir çözüm olan sandal ağacı tozu ve gül suyunu güzelce karıştırıp elde ettiğiniz macunu koltuk altına sürünüz. Ayrıca Sandal ağacı rengin açılmasını sağlarken bir güzel tarafı ise gül suyu da serinlik ve yumuşaklık hissi verir.15 dakika kadar bekledikten sonra nazikçe durulayın.

Portakal Kabuğu

Hazırlarken portakal kabuklarını  güneşte kuruttuktan sonra rendeleyin ve gül suyu ekleyerek macun elde edin. Bu karışımı koltuk altınıza uygulayın ve kuruduktan hemen sonra soğuk bir suyla durulayın. Vücudunuzdaki Ölü hücrelerin ölmesine ve cildin renginin açılmasına fazlaca yardımcı olacaktır. Botoks uygulaması ile cilt kırışıklığı ve benzeri sorunlarınız varsa hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by