Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Kansere Karşı İyi Gelen Baharat Sumak

Kansere Karşı İyi Gelen Baharat Sumak

ABD’de yapılan geniş araştırmalara göre sumak, kanser, kalp hastalıklarına ve yaşlanmaya sebep olabilen serbest radikalleri büyük oranda etkisiz hale getiriyor.

Değerli okurlarımız Sumak, aslında yabanî bir bitkidir. Özelikleri ise Sumak çalısı 3 metreye kadar rahatlıkla uzayabilir. Beyaz çiçekleri çok güzel kırmızı meyve verir ama bunlar ancak olgunlaşmadan toplanır, sonra kurutulur ve böylece uzun zaman rahatlıkla saklanabilir.

Sumak içerdiği antioksidanlar ile öne plana çıkan baharat antimikrobiyal ve antioksidan özelliği ile vücudumuzdaki hazımsızlığı ve iştahsızlığı giderme gibi kusma ve ishali kesme, boğaz ağrısı ve diş eti hastalıkları gibi bir çok önemli rahatsızlığın tedavisine olumlu şekilde etkiliyor.

Avrupa’da ve ABD’de yapılan çalışmalarda, kansere ile kalp hastalıklarına ve belli bir yaştan sonra başlayan yaşlanmaya neden olabilen serbest radikalleri büyük oranda etkisiz hale getiriyor. Ayrıca DNA tamirini harekete geçirerek, vücuttaki kanserle mücadele etmeyi sağlıyor. Bir sonraki sağlıklı yaşam paylaşımlarda görüşmek üzere. Sağlıklı günler dileriz.

Not : Cilt gençleştirme yöntemlerimizden biri olan ameliyatsız yüz germe hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by