Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Her Yaşta Genç Görünmek Mümkün

Her Yaşta Genç Görünmek Mümkün

Bütün kadınların hayali gençliğini korumaktır. Kimse sarkan, kırışan bir cilt istemiyor. İşte tam bu noktada uzmanlar devreye giriyor. Uzmanlar kadınların bu isteği için durmaksızın çalışıyor ve farklı yöntemler geliştiriyor. Ameliyatsız yüz germe denince akla birçok yöntem geliyor. Ne istediğinizi iyi bilmeli ve size en uygun olanını bulmalısınız. Önünüzde bir kaç alternatif mevcut. Şimdi ameliyatsız yüz germe konusundan biraz bahsedelim.

Yüz Mezoterapisi

Bir mikroenjeksiyon tekniğidir. Özelikle lekeli cildi açıyor ve renk dengesi sağlayabiliyor. Özellikle kullanıldığı alan; gözaltı morlukları ve ciltte ki lekeler, cilt sarkması ve kırışıklıklar. İstenen bölgelere bu mikroenjeksiyon tekniği uygulanır ve ameliyatsız yüz germe işlemi daha sağlıklıdır.

Dolgu ile Yüz Germe

Yüzde hacim kaybı ve kırışık olan bölgeleri doldurarak eski haline getirme işlemidir. Yüzün üst bölgesine yapılan dolgu işlemi aynı zamanda yüzü de toparlayacaktır. İstediğiniz bölgeye yaptırılan dolgu işlemi kırışıklıkları düzeltir, yanağınızı, çenenizi istediğiniz bölgenizi yeniden dizayn edebilirsiniz. İsterseniz dudaklarınızı kalınlaştırabilirsiniz. Dolgu işlemi önünüze birçok alternatif ve seçim sunmaktadır.

VShape ile gençleşme

VShape’nin gelişmiş teknolojisi ile yüzün altındaki kolejen lifleri ısıtılarak uyarılıyor ve yeniden harekete geçmeleri sağlanıyor.4 seans sonunda cilt kendini toparlıyor, gerginleşiyor ve belirgin bir düzelme görünüyor. Sarkan cilt toparlanıyor.

Ultherapy ile Yüz Germe

Ultrason tekniği kullanılarak yapılan bu uygulamada yüze ses dalgaları gönderilerek istenilen bölgede hasar oluşturuluyor. Bu hasar büzüşerek cildin gerginleşmesine neden oluyor. Sıkılaşma yerine küçülerek toparlanma demek elbette çok daha doğru olacaktır. Cildinizin gençleştiği açık ve net bir biçimde gözle görülebiliyor.

Örümcek Ağı Estetiği İle Yüz Germe

Oldukça ilgi ve merak uyandıran yöntemlerden bir tanesidir. Özellikle çene, sarkan yanak gibi durumlarda oldukça etkili ve tercih edilen bir yöntemdir. Bunun için alerji yapmayan ameliyat ipleri kullanılır. Bu yöntem iki yıl kadar dayanır.

Thermage Yüz germe

Anti-aging yöntemleri arasında oldukça tercih edilen bir yöntem. İşlem radyo frekansı dalgaları ile yüzün derinlerinde ki kolejeni ısıtmaya ve harekete geçirmeye yönelik bir işlem. Uzun süren bir etkiden söz ediyoruz. Kolejenin tekrar canlanması demek cildin toparlanması ve kendine gelmesi demektir.

Öncelikle sorununuzu iyi belirlemelisiniz. İhtiyacınızın ne olduğunu bildikten sonra size en iyi gelecek yöntemi araştırmalısınız. Yine burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey hangi yöntemi yaptırmak isterseniz isteyin mutlaka güvenilir, işinde tecrübeli uzaman kişilere kendinizi teslim edin. Uzman olmayan, gerekli tecrübe ve belgelere sahip olmayan kişilerin yaptığı uygulama ne olursa olsun sonu hüsranla bitebilir. Gördüğünüz gibi ameliyatsız yüz germenin birçok şekli vardır.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by