Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Genetik Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?

Genetik Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Çökmüş gözaltları, göz şişlikleri ve morlukları hemen hemen her insanda görülen estetik problemlerin başında gelmekte. Gelişen teknolojinin de etkisiyle birlikte uygulamaya başlanan gözaltı ışık dolgusu yöntemi şişliklerin, morlukların ve gözaltı torbalarının giderilmesine, cildin yeniden yapılanmasına ve yaşlanma sebebiyle artan gözaltı problemlerine de önemli bir çözüm sunuyor.

Gözaltı problemleri, bazı kişilerde yaşa ve genetik yapıya bağlı olarak görülmektedir. Bu durum kişilerde yorgun, hasta veya yaşlı bir görüntüye sebep olur. Bu tür şikayetleri olan hastalar gözaltı ışık dolgusu yaptırdıktan sonra aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşurlar. Işık dolgusu göz çevresini aydınlatmada, çizgilerin ve halkaların giderilmesinde, göz altındaki çöküklerde, alt göz kapağındaki torbalanmalarda başarıyla tedavi edilmektedir.

Yapılan dolgu işleminde gözaltına uygun ince yapılı  hyalüronik asit maddesi enjekte edilmektedir. Bu asit zamanla ciltte eridiği için herhangi bir probleme yol açmaz.  Gözaltı ışık dolgusu hastalara tek seans uygulanırken etkisini 15 ay ile 18 ay arası  göstermektedir. Etkisini kaybeden dolguyu tekrar gözaltına güvenle yaptırabilirsiniz.

Gözaltı dolgu işleminden sonra buz uygulaması yapılmalıdır. Tedaviden sonraki ilk iki gün yüz hareketlerinden ve spor yapmaktan kaçınılmalıdır. Dolgu uygulamasından sonra göz altında morluklar oluşabilir. Ancak bu geçici bir durumdur.

Henüz gözaltı morluklarınız oluşmadıysa ve oluşumuna engel olmak istiyorsanız mutlaka iyi bir uyku düzeniniz, dengeli beslenmeniz, güneşten korunmanız, yaz-kış güneş gözlüğü  takmanız, uzun süre televizyon ve bilgisayar başında kalmamanız, yüksek yastık kullanmanız, gözlerinizi dinlendirmeniz, K ve C vitamini, antioksidan ve renk açıcı maddeler içeren gözaltı kremleri kullanmalısınız. Bunu vitamin bakımından zengin bitki çaylarından olan ada çayı ile desteklerseniz iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Not: Gözaltı Dolgusu işlemi için iletişim sekmesinden bizlere ulaşıp işlem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by