Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Gençliğin Sırrı Botoks

Gençliğin Sırrı Botoks

Kadınlar süslenmeyi hep sevmiştir hele söz konusu genç görünmek ise birçok önerileri denemekte ve yaptırmakta bu deneyimler arasında en yaygın ve etkileyici olanı ise Botoks yaptırmaktır. Botoks ne zaman yapılır ve nasıl yapılır ve Botoks nedir? Botoks; yüzdeki, boyundaki, kırışıklıkları çizgileri gidermek için uygulanan alternatif tıp yöntemdir.

Botoks ne zaman yapılır; anlımızdaki kırışıklıklar ve da yatay çizgiler çoğaldıklarında, iki kaş ararsındaki çizgiler çoğaldıklarında, göz çevresindeki çizgilerin belirleşmesi sonucu, ağız çevresindeki çizgilerin çoğalması, boynumuzdaki çizgiler yaşımızı ele verdiklerinde bu gibi sebepler den dolayı Botoks yaptırılmaktadır. Eğer ameliyattan korkuyorsanız Botoks tam sizlere göre bir işlemdir.

Botoks nasıl cildimize uygulanır; küçük bir iğne sayesinde uygulanan Botoks, yüzün hangi kısmında uygulanacaksa, o bölgeye iğne yardımı ile enjekte ederek gerçekleşmekte. Botoks soğuk zincirli özel şartlarda iletilen şeffaf bir maddedir. Bu şekilde uygulanan Botoks uygulama sırasında can yakmaz ağrı vermez kolay bir uygulama yöntemi olmaktadır. İğne yardımı ile uygulanan bölgenin kırışıklıkları gidermede yardımcı olmaktadır.

Botoks uygulandığı andan itibaren yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Asıl etkiyi yetmiş iki saat geçtikten sonra gösterilmektedir. Yedi ya da on dört ün sonra tam etkisini görmüş olursunuz. Botoks etkisini terleme yöntemi ile attığı için en fazla üç ay botoksun etkisi sürmekte ama yüzde uygulanan botoksun etkisi ise altı aya kadar sürebilmekte. Bu nedenlerden dolayı tam verim alabilmek için bir kere ile sınırlı kalınmamalı ki tam etkisi görülsün.

Tabi her şeyi yan etkisi olduğu gibi bot oksunda yan etkileri bulunmakta bu etkiler hafif olan etkilerdir ve korkacak hiçbir hasar vermemekte. Hiçbir Botoks uygulaması sonucunda ölüm riskine rastlanılmamıştır. Yüzlerinizdeki kırışıklıklardan ve boynunuzdaki deforme görünen boyun kırışıklıklarından kurtulmanın en güzel yolu botokstan geçmekte.

Sizlerde genç görünmenin sırrını yaşamak için botoksun sizlerde deneyin. Botoks uygulandıktan sonra hastanede yatma gibi bir gerekçe yoktur, uygulama bittikten sonra hastaneden çıkabilmektesiniz. Kısa bir süre içinde sizlerde istediğiniz kırışıksız yüz ya da hangi bölgeye uygulama yapıldıktan sonra kısa zaman sonra genç görünüme kavuşmuş olacaksınız.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by