Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Et Beni Nasıl Gider | Tedavileri Nelerdir

Et Beni Nasıl Gider | Tedavileri Nelerdir

ET Beni Nedir ?

Et beni tedavisi ; et beni cilt renginden daha koyu ve kabarık deri parçalarıdır. Vücudumuzda et benlerinin ortaya çıkmasında genelde birçok sebep rol oynar. Bunlar Enfeksiyonlar, kiloda ani kayıplar ve çıkışlar, menopoz gibi hamilelik ve hormon seviyelerindeki büyük değişiklikler bu sebeplerden bir kaç tanesidir.

Ayrıca bunların dışında vücudumuzdaki bağışıklık sisteminin zayıflaması ile stres de et benlerinin çıkmasında çok etkilidir. Değerli okurlarımız ayrıca sürekli boğazlı kıyafetler çok giymeyle ve şişmanlıkta sürtünmeyle de et benleri vücudumuzda oluşabilir.

Genelde et benleri en çok ter bezinin olduğu bölgelerde çıkarlar. Çıkan bu yerler en çok boyun, koltuk altı ve kasık v.b bölgesidir.

Genetik olarak aile üyelerinde et beni görülen kişilerin ailesinde et beni çıkma olasılığı daha fazladır.

Et benleri nasıl alınır yöntemleri nelerdir ?

Bu yöntemlerden önce et benleri genellikle zararsızdır ve kişiyi fazla rahatsız etmiyorsa alınmasa da olur. Değerli okurlarımız ama alınacaksa bunun bir kaç etkili ve pratik yöntemi bulunuyor. Bunların başta gelenlerinden bir tanesi ameliyatla et beni alınmasıdır. Bu uygulamada et beni kesilip alınır fakat yara izi kalır vücutta.

2 inci yöntem bunun dışında et beni yakılarak da alınabilir. Ayrıca çok daha küçük iz kalacaktır vücudumuzda ve bir daha nüksetmeme olanağı ihtimali çok yüksektir.

En iyi yöntemse lazer yöntemidir kliniğimiz tarafından rahatlıkla uygulanır iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by