Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Cildimize Faydalı D Vitaminini Nasıl Temin Ederiz ?

Cildimize Faydalı D Vitaminini Nasıl Temin Ederiz ?

GÜNEŞ’TE BULUNAN MUCİZEVİ VİTAMİN

Özelikle yaz aylarında D vitamini için güneşten yararlanmak kesinlikle şart. Bu önemli vitamin için yazın güneşin altında ne kadar vakit durmalısınız ve D vitaminini gibi önemli vitaminden nasıl faydalanabilirsiniz?

Yaz aylarında güneşten yanmamak ve leke olmasın diye sürekli güneş koruyucular süreriz cildimize, hatta bazı zamanlar yanmamak için kollarımızı ve yüzümüzü kapatıyoruz fakat uzmanların açıklamalarına göre bunlar güneşten D vitamini kesinlikle almamızı engelleyen faktörler arasında yer alıyor bu hareketler.

Yaz bitince kışın her ne kadar güneşten yararlanamasak da siz doktor kontrolünde D vitamini takviyesi alabiliriz yalnız fakat yaz aylarında buna çok ta gerek yok çünkü güneşten yeteri kadar D vitamini vücudumuza alabilirsiniz, ayrıca D vitamini takviyesiyle normalde alacağınızın neredeyse 10 katı kadarını güneşten rahatlıkla alabilirsiniz.

D vitamini öncelikle vücudumuzda güçlü kemikler ve dişler için olmazsa olmaz bir vitamindir. Genelde yağlı balıklar, yumurta ve süt gibi doğal besinlerin içinde bulunsa da D vitamininin temel ana kaynağı UV ışınlarıdır.Eğer vücudunuzda güneş lekesi var ise hizmetlerimizin arasında olan lazerle güneş lekesi tedavisini uygulayabiliriz. Hizmetlerimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by