Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Botoks ile Kaş Şekillendirme (Kaş Kaldırma)

Botoks ile Kaş Şekillendirme (Kaş Kaldırma)

Botoksla Kaş Şekillendirme

Kaşlar ifademizi güçlendirirken, gözlerimizle birlikte yüzümüzde bir bütün oluşturmaktadır. Kaş şekillendirmede en çok tercih edilen yöntemlerden olan botoks ile daha etkili,çarpıcı ve estetik bakışlar ortaya çıkmaktadır. Botoksla kaş kaldırmada ve şekillendirmede dikkat edilmesi gereken hususlardan biri, alanında uzman bir doktor tarafından işlemin yapılmış olmasıdır. Göz çevresindeki hassas, dolgu dahi kabul etmekte zorlanacak olan ince bir cildin altına yapılacak uygulama ciddi bir tecrübe gerektirir.

Kaşlara enjekte edilen botoks 15 dakikada tamamlanmakta ve etkisi 3-4 ay kadar sürmektedir.6. aydan sonra etkisi yavaş yavaş kaybolmaktadır. Bu nedenle kaş şekillendirmede kalıcı bir yöntem değildir. Etkisini kaybeden botoks herhangi bir deformasyona yol açmaz ve  alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. İşlem sonrasında ilk 2 gün spor,yüzme,solaryum,yüz masajı veya cilt bakımı yapılmamalıdır. Kaş kaldırmada botoksa göre tamamen kalıcı bir yöntem düşünüyorsanız endoskopik ameliyatları tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 1 saat süren kaş kaldırma ameliyatında ciddi bir kanama yada enfeksiyon oluşma riski bulunmaz. Ameliyatın ardından geçici süreli şişlikler ve morluklar oluşabilmektedir. Operasyon sonrasında birkaç gün boyunca ameliyatlı bölgeye buz kompresi uygulamak fayda sağlayacaktır.

Sizde doktorumuza sorularınızı sorabilir işlem hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Daha sonra kaşlarınızın yüzünüze en uygun şekli belirlenerek ifadenizi güçlendirebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by