Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Botoks Gençleştirir Mi?

Botoks Gençleştirir Mi?

Yaşlanma kaçınılmazdır ama etkilerini azaltmak kişilerin kendi elindedir. Bu nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Tabiki Botoks ile mümkündür. Hava kirliliği, stres, güneş etkileri tüm bunlar Hücre düzeyinde serbest radikallerin üretimini hızlandırarak ciltteki kırışıklıkları arttırmaktadır. Gelin Botoks nedir? Hangi durumlarda kullanılır? Bunlar üzerinde konuşalım.

Botoks; Clostridium Botulinum adı verilen bakteriden elde edilen tıbbi bir proteindir. Bu protein birçok hastalıklarım tedavisinde kullanılmaktadır ama Yaygın olarak 10 yıldır kırışıklık tedavisinde kullanılmaktadır. Çok Tartışılan bir konudur Botoks cerrahi bir müdahale değildir. Kozmetik ürünleri içerisinde yer almaktadır. FDA Tarafından kozmetik olarak kullanımına izin verilmiştir.

Çok popülerdir. Dermatolojide ve nörolojide birçok hastalıklarım tedavisinde kullanılmaktadır ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. Kırışıklık be şaşılık Botoks işe kader olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca aşırı terlemelerin giderilmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Tamamen zararsız ve kullanışlı bir yöntemdir.

Botoks kimlere uygulanabilir? 18-65 yaş arası herkese uygulanabilir. Tedavi genelde 10- 15 dakika sürer. Uygulama sırasında minimal rahatsızlık hissedilir. Uygulamadan sonra 2 hafta içerisinde istediğiniz etkiyi görmeye başlarsınız. Botoks işleminin maliyeti nedir? İşlemin maliyeti yapılacak bölge genişliğine göre ve merkezden merkeze 400 ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Yalnız dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü piyasada sahte Botoks ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri doktorların kullanmadığını düşünüyorum. Botoks her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de onu uygulayabilmek için bir anatomi bilgisi gerekmektedir. Bu yüzden sadece bu işin uzmanları Tarafından uygulanmalıdır. Kısacası Botoks bir plastik cerrahi mucizesidir.

Botoks ile ilgili diğer doğru bilinen yanlışlar Botoks Felç eder, ifademiz bir yüz yapar, uygulandığı Bölgeyi şişirir. Bunlar tamamen yanlıştır kulaktan dolma bilgilerdir. En basiti Botoks bir dolgu maddesi değildir ki verilen bölgede şişme yapsın. Sizde Bıçak altına yatmaktan korkuyorsanız Botoks gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kesik, yaralanma, kanama olmadan, ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Botoks la güzelliğinizin tadını çıkarın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by