Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

 AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ

 AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ

Güzel görünmek için yüzümüzde herhangi bir kusur bulunmamalıdır. Kusurlu yüzler ne yazık ki diğer insanlar tarafından güzel olarak değerlendirilmemektedir. Bir yüze tüm insanların ortak olarak güzel diyebilmesi için o yüzün tertemiz ve kırışmamış olması gerekir. Yani buradan da anlayacağımız üzere yaşı geçmiş insanlar genelde güzel olarak nitelendirilmezler.

Yaşlılık korkusu yaşayanlar genç ve güzel görünmek için her şeyi yapmaya hazırlardır. Bunun için türlü türlü ameliyatlara girmekte ve çok büyük acılara katlanmaktadırlar. En çok tercih edilen ameliyat ise yaşlılarda yüz gerdirme ameliyatıdır. Bu ameliyat sayesinde surattaki tüm kırışıklıklar yok olmakta ve insan cildi çok daha genç görünmektedir. Yüz gerdirme operasyonu ne yazık ki bu zamana kadar sadece ameliyat ile yapılabiliyordu.

Ameliyatsız yüz germe yöntemini bulmak için yıllarca çalışmalar yapan uzmanlar sonunda inanılması zor da olsa bu yöntemi buldular. Artık insanlar acılı ameliyatlara girmeden yüzlerini gerdirebilecekler. Bu insanlık tarihi için çok büyük bir adımdır. Bu yöntem sayesinde diğer çalışmalar yapan bilim insanları da yeni şeyler üretebilecekleri düşüncesi ile daha şehvetli çalışmaya başladılar.

Genç ve güzel görünmek bayanların her yaşta hatta yetmiş yaşında bile istedikleri bir şeydir. Ajda pekkan yetmiş yaşında olmasına rağmen hala gençliğinden hiçbir şey kaybetmemiş ve çoğu genç kıza taş çıkartacak görünüme sahiptir. Ajda pekkan bülent ersoy mehmet ali erbil gibi yaşı geçmiş sanatçıların tamamı ameliyatsız yüz germe operasyonunu yaptırmışlardır.

Hatta bazıları bu operasyonları hem ülkemizde hem de yurtdışında ayrı ayrı yaptırmıştır. Ajda pekkan ülkemizin süper starı olarak nitelendiriliyorsa kesinlikle bunu yaşlanmayan suratına borçludur. Dikkatli bir şekilde ajda pekkanın suratı incelenirse yüz germe ameliyatı yaptırmış olduğu anlaşılacaktır.

Yüz germe ameliyatı sonuç itibari ile bir ameliyat olduğu için mutlaka izler ve belirtiler kalacaktır. İşte ameliyatsız yüz germede ise hiçbir ameliyat izi bulunmamaktadır ve insanlar hiçbir şekilde sizin yüzünüzü gerdirdiğinizi anlayamamaktadır. Güzelliğinize kırışıklıkların gölge düşürmesine izin vermeyin. Bu tamamen sizin elinizde artık, Çok uygun ücretler ödeyerek uzman doktorlardan ameliyatsız bir yüz germe operasyonu randevusu alabilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by