Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Kurumsal
Anasayfa » Kurumsal

ÖZEL MD POLİKLİNİĞİ

Uzman Dr. Güneş Ertürk ve Uzman Dr. Gökhan Gökler tarafından 2003 yılında Bağdat Caddesi-Erenköy’de müşterek muayenehane olarak kurulan MD Dermatoloji Kliniği, 2011 yılında Bağdat Caddesi-Feneryolu’ndaki yeni binasına taşınarak poliklinik olarak ruhsatlandırılmış ve Özel MD Polikliniği adı altında Estetik Dermatoloji, Klinik Dermatoloji, Lazer Dermatoloji ve Kozmetik Dermatoloji konularında hizmet vermeye başlamıştır.

iso 9001 belgemiz

iso 9001 belgemiz

KALİTE POLİTİKAMIZ

MD Klinik siz değerli konuklarına sunduğu kalite hizmeti tescillemek amacıyla ISO 9001 Kalite Belgesi çalışmalarına Mayıs 2016 itibariyle başlamış, Temmuz 2016’da gerçekleşen denetimler neticesi ISO 9001 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır.

Uluslar Arası ISO 9001 Standardı Çerçevesinde MD Dermatoloji Kalite Hedeflerini;

Konuklarımızın ve çalışanlarımızın güvenliği ön planda konumlandırmak,

Klinik şartlarının olması gerektiği gibi ulusal ve uluslar arası standartlar seviyesini korumak ve geliştirmek,

Sürekli yenilikçi yaklaşımı ve ekip ruhuyla hareket ederek kaliteyi sürekli kılmak,

Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak olarak belirlemiştir.

MİSYONUMUZ

Konusunda uzman doktor ekibimiz ile birlikte, dünyadaki bilimsel ve teknolojik güncel gelişmeleri yakından takip ederek ve bu teknolojileri klinik  uygulama bölümlerine de aktararak  en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Klinik  dermatolojik uygulamalarda  uluslararası ISO 9001 kalite standartlarında en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

STRATEJİLERİMİZ

Ziyaretçi ve seans bilgilerinin tamamının güvende olmasını ve bu bilgilere ihtiyaç duyulduğu an ulaşılmasını sağlayacak müşteri ilişkileri prosedürünü oluşturmak,

MD Klinik ISO 9001 kalite yönetim sistemini, verimlilik yönetim sistemi temellerine oturtarak geliştirmek ve sürekli iyileştirmek,

Kliniğimizdeki teşhis, tedavi ve dermatoloji hizmetlerini “Akreditasyon Standartlarını” kullanarak oluşturmak,

Kliniğimizin ISO 9001 kalite hedeflerine ulaşmasında hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetine odaklanarak kurum içi kurumsal kimlik kültürünü ilerletmek,

Kurumsal klinik yönetim ve organizasyon hizmetlerimizi, uluslararası kalite standartlarında ve profesyonel olarak yürütmek ve uygulamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Etik Kurallara Uygunluk : Tüm hizmetlerde, etik kuralların geçerliliğinin titizlikle gözetilmesi ve hasta haklarının korunması,

İnsan Odaklılık : Yaşamı ve mutluluğu öncelikli ve önemli kabul ederek “İnsan Odaklı” yaklaşım.

Güvenilirlik : Kurum personelinin, sözlerinde ve davranışlarında güler yüz, doğruluktan ve hoşgörüden ayrılmaması.

Takım Çalışması : Kurumsal kimlik çerçevesinde tek hedef için bütünleşmiş ekip ruhunu oluşturmak ve korumak.

Çevreye Saygı : Çevreye zarar vermeden çalışmak, yaşadığımız çevremize katkı sağlama yolunda adımlar atmak ve bu misyonu tüm ekiplerimize aktarabilmektir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by