Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Hollywood Lifting

Hollywood Lifting

Hollywood Lifting Nedir?

Yüzün güzel ve dinç gözükmesinin sırrı yüz hatlarında ve oranlarında (altın oran) yatar. Hollywood yıldızlarının sırlarından biri yanak ve çene hattının net ve belli oranlarda olmasıdır. Yaşla beraber göz altı ve yanaklar çökmeye başlar, yanak ve çene hattında netlik azalır.  Bunların sebebi ciltte gevşeme,  yüz yağlarındaki azalma ve kaymalar, yüz bağlarındaki zayıflamalar ve kemik yapısındaki erimelerdir. Bazı kişilerde erken yaşlarda kilo alıp vermeye bağlı olarak veya  yapısal olarak yüz bağlarının gevşemesi ve yağların boşalması  ile yanak hattı bozulabilir.

Hollywood Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Hollywood lifting yüzdeki net, dinç ve güzel görünümü yaratmayı ve korumayı  hedefler. MD Dermatoloji kliniğimizde uygulanan bu yöntemde nedene yönelik yapılması nedeniyle doğal görünüm korunur.  Yüzü altın oranlara yaklaştırması nedeniyle  yüz güzelliği ortaya çıkar. Hyaluronik asit , lazerlift ve fokuslu ultrasondan oluşan Hollywood lifting  cilt, cilt altı dokusu, yüz bağlarını tamir ederken yüzdeki yağlarda kayma veya azalmaları yerine koyar. Böylece Hollywood starlarının yüzündeki dinç, net ve çekici görünümün sırrına erişilmiş olur.

Not: MD Dermatoloji Polikliniği doktorları tarafından bulunup geliştirilen ”Hollywood Lifting” uygulamasının tüm hakları kliniğimize ait olup başka kişiler ve sağlık kuruluşlarınca kullanılamaz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by