Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Fraksiyonel Radyofrekans (Scarlet) ile Ameliyatsız Yüz Germe

Fraksiyonel Radyofrekans (Scarlet) ile Ameliyatsız Yüz Germe

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) hangi şikayetleri tedavi eder?

Fraksiyonel radyofrekans yöntemi cilt gençleştirme, ameliyatsız yüz germe, sarkma giderme, sivilce izi ve yara izlerini gidermede kullanılır.

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) nasıl etkili olur?

Fraksiyonel radyofrekans yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır.  Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cilt altını 60 dereceye kadar ısıtır. Isınmanın etkisi kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşmasını sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) tedavisinden sonra etkileri ne zaman görülür?

Fraksiyonel radyofrekans uygulamasının hemen sonrasında yenilenmiş, sıkılaşmış bir cilt ortaya çıkar. En iyi sonuç üçüncü haftada görülmeye başlar.

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) ne sıklıkta uygulanmalıdır?

Fraksiyonel radyofrekans yöntemi 3-6 hafta arlıklarla 3-5 seans yapılabilir.

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) tedavisinden sonra günlük yaşama dönülebilir mi?

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması sonrasında sosyal hayat ve iş yaşamına hemen dönülebilir. Uygulamaya bağlı ciltte hafif bir kızarıklık ve şişkinlik görülebilir, hafif bir kapatıcı ile kolaylıkla gizlenebilir ve ertesi gün geçer. Ciltte ısınmaya bağlı kuruluk hissedilecek olursa nemlendirici uygulaması ile cilt rahatlatılabilir. 

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) hangi yöntemlerle bir arada uygulanabilir?

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması ile ciltte açılan küçük delikler sayesinde serum, bakım kremleri gibi ürünler çok daha iyi emileceği için faydaları daha çok artar. Fraksiyonel radyofrekans işlemi PRP veya mezoterapi ile birlikte yapılabilir. İşlemin hemen sonrasında PRP veya mezoterapi ürünleri uygulanması ciltteki yenilenme ve sıkılaşma etkisini daha da arttırır, ciltte taze ve parlak bir görünüm oluşturur.

Fraksiyonel radyofrekans (scarlet) yönteminin lazerlere avantajı nedir?

Fraksiyonel radyofrekans yönteminin cilt yenilemede kullanılan lazerlere göre avantajı yaz aylarında da güvenle uygulanabiliyor olmasıdır.  Uygulamadan sonra güneşe maruz kalındığında lazerlerde olduğu gibi lekelenme riski yoktur. Bu yöntemin bilinen önemli bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Fraksiyonel radyofrekans cihazlarında hangi markalar kullanılmaktadır?

Scarlet ve Infini, E- prime markaları fraksiyonel radyofrekans yapan cihazlardır.

Fraksiyonel Radyofrekans ile Ameliyatsız Yüz Germe / Uzm Dr.Güneş Ertürk

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by