Feneryolu Mah. Bağdat Caddesi No:91 A/1 Blok Kat:1 D:3-4 KADIKÖY/İSTANBUL
tren

Forlle’d ile Cilt Bakım Terapisi

Forlle’d ile Cilt Bakım Terapisi

Forlle’d ile Cilt Bakım Terapisi

Forlle’d Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünleridir. Forlle’d Laboratuvarında ultra düşük moleküler hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci tasarlanmıştır.

Seçkin klinikler ve güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere uzmanlara sunulmuştur.

Forlle’d teknolojisi Nobel Ödülü sahibi Koichi Tanaka ya aittir.

Tüm Forlle’d ürünleri düşük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir.

Alışılmış bir ürüne göre Forlle’d Küresel patentli düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir.

Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle dayanmaktadır

Özel formülü sayesinde bileşenlerin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar.

Etkileri:

  • Forlle’d anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojili bir kozmesötik  üründür.
  • İçeriğindeki küresel patentli hyaluronik asit sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçüktür. Bu yüzden cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin rehidratasyonu ve gençleşmesinde oldukça etkilidir.
  • Özel formülleri sayesinde bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar. Forlle’d güvenliği en yüksek düzeyde sağlamak için nano teknoloji kullanarak Japon ilaç fabrikasında üretilir.
  • Hyalogy tüm cilt bakım serileri, diğer ürünlere göre cildin derinlerine nüfuz ederek daha uzun ömürlü etikiler sağlamak için tasarlanmıştır.

Forlle’d Temel Terapi

Tüm cilt tiplerini nemlendiren, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cilt gençleşir, toparlanır ‘lift’ (kaldırma) etkisi oluşur, daha ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için idealdir.

Bu terapinin etkisi yüksek etkili ürünler ile uygun masaj tekniklerinin uygulanmasından ileri gelir. Royal Mask, kolajen, elastin ve glikozaminoglükanların üretimini artıran fibroblastların harekete geçirilmesinde oldukça güçlüdür. Bunlar cildin elastikiyetini yeniden kazanarak genç görünümünü yeniden sağlarlar. Bitki özlerinin bir kombinasyonu olan RF Treatment Cream gençleştirici ‘concept to five’ kompleksi ve Tourmaline tozunun iyonize radyasyonu ile aktiviteyi artırır.

Nihai sonuç iyileşen metabolizma ve artan cilt hücre yenilenmesidir.

Bu terapiyi rutin cilt bakımınızın bir parçası haline getirin ve devamlı güzel olmanın keyfini çıkarın. İleri teknoloji ürünü etken maddelerin güçlü bir kokteyli ile uygulanan masaj cildin sıkı ve gözle görülür şekilde ışıltılı görünmesini sağlar.

Forlle’d Invaziv Olmayan (Enjeksiyonsuz) Bio Dolgu Terapisi

Bu eşsiz uygulama mükemmel ‘lifting’ işlemi sağlar ve cilt üzerinde fark edilir bir gençleşme etkisi yaratır. Enjek­siyona gerek kalmadan mezoterapi uygulaması kadar etkilidir! Bu invazif olmayan metod, Forlle’d tarafından geliştirilen düşük moleküllü içerikler sayesinde istenilen içeriklerin cildin altına enjeksiyon gerektirmeden nü­fuz edilmesini mümkün kılıyor. Görsel herhangi bir kontra endikasyonu olmadığından aynı zamanda daha güvenlidir.

Bio Pure, her kullanıcının ihtiyacına cevap vermede kullanılabilecek düşük moleküllü bir serum serisidir. Bakım programımız sadece cildinizdeki önemli maddelerin eksikliğini gidermekle kalmaz, aynı zamanda bunların üretimini de artırır. Sadece dört veya beş uygulama sonunda elde edilen sonuçlar enjeksiyon gerektirecek uygulamalar ile karşılaştırılabilecek durumdadır!

İnvasiv olmayan Biofiller terapisi, ayrıca estetik operasyonu hazırlık aşamasında, estetik operasyonu sonrası iyileşme döneminde ve peeling uygulamalarından sonra kullanılabilir. Botox veya enjeksiyon dolguya güvenli bir alternatif olan bu invaziv olmayan düşük moleküler bakım kişinin cilt ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir. Dört – beş uygulamadan sonra cildiniz daha yenilenmiş, daha genç ve toparlanmış görünecektir.

Forlle’d Derin Temizlik Detoks – Akne Terapisi

Özellikle yağlı ve problemli ciltler için tavsiye edilen bu bakım prosedürü derinlemesine temizleme ve detoks sağlar. Cildin kendini koruma ve yenileme yeteneğini yükseltir. Sonuçlar etkileyicidir. Bakım uygulamasından sonra sebum üretimi normalleşir. Cildin doğal bağışıklık sistemi, zararlı ortam faktörlerinden kendini koruyabi­lecek hale gelir ve cilt hücreleri yeniden bütünlük kazanırlar. Formül bir dizi etkili etken maddeyi birleştirir. Ka­olin, bentonit ve talk; ölü cilt hücrelerini temizlerken, sebum fazlasını da yok eden güçlü emicilerdir. Kil, kılcal damarlardaki kan dolaşımını hızlandırır, enama ve konjestif şartları azaltır. Yenilikçi bir teknolojiyle uygulanan bu derinlemesine temizlik prosedürü yağlı cilt için idealdir. İşlem hassasiyet yaratmaz ancak oldukça etkilidir. Sadece birkaç uygulamadan sonra sebum üretimi normale dönerken cildin doğal direnci de yerine gelir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
1
MD Whatsapp Hattımız.
Powered by